Cam Filmi

Oto Cam Film uygulaması artık kişiler için lüksten ziyade bir ihtiyaç olmuştur. Cam Filmi yaptırmak için herkesin farklı nedenleri var ama ortak olarak aracın şık bir görünüme kavuşması. Tabi bu şık görünümün birden fazla seçeneği var. Bunları sayarsak en belirgin özellikler açık ton , orta ton ve koyu ton oto cam filmi leridir. En sık kullanılan ton ise orta tonlardır. Bildiğiniz gibi cam filmi uygulaması yasak olarak kabul edildiği için orta ton cam filmi gücenlik ekiplerini rahatsız etmemektedir.

Kalitesi Olmayan Cam Filmlerinden Uzak DURUN !


Şimdi de size kalitesi olmayan taiwan malı cam filmlerinden bahsedelim ; Bu filmler kesinlikle ısıyı kesmezler aksine yapısındaki maddeden dolayı içeriye çekerler. Bununlada kalmayıp ısınmanın ve kalitenin düşük olmasının etkisiyle film kalkma yapar ve soyulur.Özet olarak kısa zamanda deforme olur. Renk solmazlık özellikleri yoktur. Otomobillerin arka cam resistansları çalıştığında soyulurlar. ve kalkma yaparlar. UV ışınlarını kesmezler. İçeridiği maddeden dolayı sağlığa zararlıdırlar.

Oto Cam Filminin Faydaları Nelerdir ?


En önemli faydası kaza anında camın dağılmasını engeller ve sizin herhangi bir yerinize zarar gelmesi önlenir. – Aracınız ne marka olursa olsun estetik bir görünüm katar. – Otomobilinizin içinde rahatça hareket edebilirsiniz, çünkü dış ortamdan içerisi net gözükmez. – Güneşten gelen ışınları kırarak araç içinde serin bir ortam sağlar. – Aracınızın döşemelerinin yumuşamasını ve solmasını engeller.