Araç Folyo Kaplama

Otomobiliniz ile birlikte işletmemize gelin, kahvenizi içerken sizinle birlikte yüzlerce renklerden otomobiliniz için en uygun ve estetik olanını birlikte seçelim.

Araç kaplama sistemleriyle aracınızın boyasını tüm dış etkenlerden hava koşullarından korurken, isterseniz sade ve şık bir otomobile dönüştürelim isterseniz detaylar katarak onu sizin için özelleştirelim.

Araç Kaplama; Yeni ”sıfır km otomobiller için” Araç Kaplama Adana ; Yeni sıfır km bir otomobil aldınız, yada almak istediğiniz aracın istediğiniz rengi hemen temin edilemiyor veya size bir süre beklemeniz gerektiğini söylüyorlar metalik renkler için extra ücret talep ediliyor. Renk konusuna artık takılmanıza gerek yok siz aracı alın ve bize gelin opsiyonlarındaki beğendiğiniz rengi arabanıza kaplama yapalım.

Aracınızı korurken istediğiniz rengini elde etmiş olursunuz. ”aracınız artık hep kapalı alanda değil ! korumasız ve her km de boyası aşınmaya zarar görmeye devam edecektir, sizde  bu yeni arabanın boyasına zarar gelmesini istemiyorsunuz.

 

Yeni bir aracı korumanın 2 yolu vardır. 1- seçtiğiniz herhangi bir renk ile kaplamak 2- ultra parlak şeffaf folyo ile kaplamak İkinci Yeni Otomobiller için Araç Kaplama Yıllardır kullandığınız yada ikinci el yeni aldığınız arabanız, uzun zamandır aynı rengi görmekten sıkılmış olabilirsiniz boyasına ne kadar parlatıcı cilalar sürdüyseniz de yine gözünüze güzel görünmüyor da olabilir..

Otomobillerin yüzeyleri sürekli harelenir en ufak kılcal çizik ufak bir taş izi bile kötü bir görüntü oluşturur.  Aracınızla birlikte gelin onun için bulduğumuz çözüm olan Araç Kaplama uygulayalım hem ”YENİ BİR RENGİ OLSUN” hemde sizi dışına sürekli bakım yapma derdinden kurtaralım. Şunu herkes bilir ki bir aracı boyatmak hem uzun bir zaman ister ortalama (1 hafta) hemde gerçekten iyi bir boya isterseniz ciddi maliyetler çıkar ve aracınızın dışı artık orijinal olmaz.. Arabanız dışarıda sürekli hava koşullarından etkileniyor yüzeyinde göze çirkin görünen taş izi, çizik, hare, kuş pisliği lekeleri gibi birçok sorun olabilir bu tür sorunlar büyümeden tedavi edilip araç kaplanabilir bunlar varsa da yoksada çözüm araç kaplama istanbul;

 

Detay Kaplama Aracınızı sizin için özel detaylar ekleyerek kişiselleştirip özelleştirimenize olanak sağlayan bir kaplama türüdür. Örneğin ; Arabanızın tavanına siyah folyo kaplama yaptırıp daha sportif ve cam tavan gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Aracınızın iç trimlerinde beğenmediğiniz yerlerin rengini değiştirebilir desen kaplama yaptırabilirsiniz, dış detaylarda ayna kapaklarını kaplama yaptırabilir far stop grubuna çerçeve eklemeleri yada karartma yaptırarak aracınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Panjur ve difüzör gibi parçaların rengini değiştirip aracınızın daha agresif görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu tür ufak değişikliklerle hem aracınızın orjinalini bozmamış hemde aynı modellerden farklı görünmesini sağlamış olursunuz.